Doğum Gününde Evlilik Teklifi – Çifte Sürpriz

Sevgilinizin doğum gününde evlilik teklif ederek iki özel günü aynı anda ona yaşatmak istiyorsanız; bu paket tam size göre.

Doğum günü ve evlilik teklifi gibi iki ayrı sürpriz kutlamayı tek bir organizasyona sığdırmak dışarıdan bakıldığında zaman ve maliyet yönünden çeşitli hesaplar yapıyor izlenimi verdiğiniz anlamına gelmez… Hatta Sevgilinizin doğum gününde evlilik teklif etmeniz; o günün sürprizini ikiye katlama ve o tarihin onun tarafından unutulmamasını sağlamanız çok isabetli bir girişimdir..

Unutulmamalıdır ki kadınlar ayrıntıları zaten unutmazlar. Özellikle evlilik gibi önemli bir konu için yapılan teklif tarihini asla ama asla unutmayacaklardır. Aslında sevgiliye doğum gününde evlilik teklif etmenin daha önemli bir yanı var. Evlilik teklifi organizasyonunun hissettirilmeden planlanabileceği doğru bir gündür o gün… Böyle bir gün, organizasyonun ne için (Doğum günü için özel bir sürpriz olduğu düşüncesiyle, evlilik teklifi ihtimali göz ardı edilecektir.) yapıldığının anlaşılamamasını sağlar ve plan başından sonuna kadar daha etkili ilerler. Bu nedenle doğum gününde evlilik teklif etmek istiyorsanız, doğru yolda olduğunuzu belirtmek isteriz.

Bir güne iki büyük sürpriz ve heyecan sığdırmak istiyorsanız; önce doğum günü paketlerimizden seçeceğiniz bir sürpriz ile kız arkadaşınıza muhteşem bir doğum günü partisi yapalım. Hemen ardından asıl bombayı patlatarak, planlı fakat anlık gelişen sürpriz görünümlü harika bir evlilik teklifi organizazyonu düzenleyelim. Aynı gün çifte eğlence ve çifte mutluluk ile sevgilinizin kalbini fethedin.IMG_3609

Avatar

Adana Evlilik Teklifi

Adana Organizasyon Adana Evlilik Teklifi Sahilde,Cafede,Sinemada,Yatta,Evde,Otelde Evlilik Teklifi Doğum günü,Yıldönümü,Söz,Nişan,Nikah Organizasyonları

Bir Cevap Yazın...

Call Now ButtonŞİMDİ ARA
%d blogcu bunu beğendi: