Rezervasyon

Adana Evlilik Teklifi Rezervasyon Politikası

Organizasyonlarımız 7/24 yapılmaktadır. 
istediğiniz gün ve saatte rezervasyon yapabilirsiniz.
Fakat istediğiniz saatlerin dolmaması adına rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önce yaptırmanızda fayda var. Uygunluk olması durumunda, aynı gün içerisinde bile organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz.Fakat gün yaklaştıkça, diğer misafirlerimizin rezervasyonları ile dolması nedeniyle istediğiniz tarih veya saatte yer bulmanız mümkün olmayabilir.En iyisi tarihiniz belli olur olmaz rezervasyon yaptırmanızdır.

  • Rezervasyon için gerekli işlemler

Müşteri telefon açarak ya da mail atarak yaptırmak istediği organizasyonu hakkında detay verir. Müşterinin isteği doğrultusunda organizasyon detaylandırılıp fiyatlandırılır ve bu bilgi ister telefon ile ister mail ortamında yanıtlanır. Eğer müşteri isterse iş yerimizde bizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilir. Organizasyon küçük çapta bir organizasyon ise telefonda veya mail ile rezervasyonunu yaptırıp keskinleştirebilir. Organizasyon kapsamlı bir organizasyonsa müşteri Adana Evlilik Teklifi Organizasyon şirket Ofisine davet edilir veya bizzat müşterinin istediği yerde ziyaret edilip karşılıklı fikir alışverişi ile organizasyon detaylandırılıp sözleşme yapılır.  İhtiyaca göre demo, ürünlerin yerinde tespiti, fotoğraf çalışması, sunumlar ile desteklenir.

  • Rezervasyon Ödemesi

Rezervasyonun sırasında seçtiğiniz paket tutarının tamamı yada minimum %50’sini ön ödeme olarak, geri kalanını ise organizasyon dan 24 saat öncesinde ödeyebilirsiniz
Ödeme yöntemleri olarak banka havalesi, kredi kartı veya nakit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.Tüm organizasyon çeşitlerinde %50 ön ödeme alınmadan organizasyon sözleşmesi yapılmamaktadır.

  • Rezervasyon İptali

Ne sebep ile olursa olsun, rezervasyon iptallerinde ödenen tutar iade edilmemektedir. rezervasyon iptalleri tüm  rezervasyon planlarımızı değiştirmemize neden olmaktadır.

  • Rezervasyon Değişikliği 

Onaylanan rezervasyonda sonradan herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, firmamızı arayarak kişiye özel değişiklikler yapabilirsiniz

  • Tarih ve saat değişikliği

Organizasyona En az 24 saat kalması koşulu ile firmamızı arayıp bilgilendirdiğiniz taktirde Adana Evlilik Teklifi tarih değişimini onaylayabilir.

  • Rezervasyona Geç kalınması 

Misafirlerin organizasyona geç kalması durumunda, arayıp bilgi verdiğiniz taktirde rezervasyon durumumuza göre Adana Evlilik Teklifi firmamız olabildiğince yardımcı olacaktır.
Fakat o saatlerde başka bir rezervasyonumuzun olması gibi durumlarda geç kaldığınız süre nedeni ile organizasyon hizmet süreniz kısalabilir ve çok gecikirseniz organizasyonun iptali söz konusu olabilir.
Bu durumda organizasyonunuz iptal olursa ödeme iade edilmez.
Organizasyonunuz yapılır ise hizmet bedeli eksiksiz olarak ödenmek zorundadır.Lütfen eğer organizasyon saatine yetişemeyecek iseniz firmamızı önceden bilgilendirip tarih değişikliği yapınız. Rezervasyonuna geç kalmanız tüm  rezervasyon planlarımızı değiştirmemize neden olmaktadır.
Bu nedenle tüm misafirlerimizden rezervasyon saat ve tarihlerine uymalarını rica etmekteyiz.

Şimdi Rezervasyon Yap

Bir Cevap Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?