Adana Kumsalda Nikah Organizasyonu

SİZİ HAYALLERİNİZLE BULUŞTURUYORUZ

nikah organizasyonu adana,adana nikah organizasyonu firmaları,adana nikah organizasyonu,nikah organizasyonu mekanları,sahilde nikah organizasyonu,kumsalda nikah organizasyonu
Nikah Organizasyon Hazırlığı ve Gerekli Belgeler
Evlilik kararı alındıktan sonra aklınıza gelen ilk şey düğün hazırlıklarına başlayarak her şeyi tek tek sırasıyla yapmak olacaktır.

Hazırlanan listenin en başında düğün tarihinizi belirlemek ve istediğiniz tarihte düğününüzü yapabilmek için nikah gününü almak olmalı. Düğün ve nikah tarihinize ne kadar çabuk karar verip nikah işlemlerinizi başlatırsanız, düşündüğünüz tarihte nikah kıydırmanız o kadar kolay olacaktır. Düğün, Organizasyon ve nikah dairelerinin yoğun bir programı olduğunu ve aynı tarihte sizler gibi evlenmek isteyen bir çok çiftin olacağını unutmayıp ona göre hareket etmelisiniz.
Nikah organizasyonları için bir çok farklı mekan ve konsept bulunmaktadır bunlardan biriside kuşkusuz sahilde düzenlenecek güzel bir nikah organizasyonudur

Nikah günü /tarihi almak için yapmanız gereken resmi bir prosedür olduğunu unutmayın. Nikah işlemleriniz için dosyanızda yer alması gereken bazı belgeler önceden hazırlanmalıdır. Nikah için gerekli evraklar arasında; nüfus cüzdanlarınızın asılları ve fotokopileri, altışar adet fotoğraf, nüfus müdürlüğünden temin edebileceğiniz medeni halinizi belirten kayıt örnekleri, aile hekimliğinizden almanız gereken evlenmeye dair herhangi bir sağlık sorunu olmadığını belirten sağlık raporu en başta temin etmeniz gereken belgelerdir.

Unutmayınızki nikah işlemleri için yukarıda belirttiğimiz belgeler haricinde belediyelere göre değişiklik göstere bilmektedir.

NİKAH ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ:
– Mini kokteyl: ( Mini pizza + mini poğaça + tatlı ve tuzlu kurabiye + sınırsız meşrubat )

  • Sarma dilim rulo pasta + tatlı ve tuzlu kurabiye + sınırsız meşrubat

  • Özel kokteyl menü seçenekleri,

  • Nikah sonrası zengin menü çeşitlerimizle kutlama yemeği,

Tüm bunlar için gözünüz arkada kalmadan Adana Evlilik Teklifi firmasının deneyimin ve hizmetine güvenebilirsiniz.
Mersin, Adana, Gaziantep,Osmaniye,Hatay Niğde ve çevre ilerde profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz

Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz
ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Rezervasyon bilgi hattı : 0322 363 69 42
Whatsapp bilgi hattı: : 0545 665 03 63
Organizasyon bilgi hattı: 0545 546 49 01

Bir Cevap Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
%d blogcu bunu beğendi: